De Rozenkweker & mooi Amsterdam

09:45 uur
Onze chauffeur staat voor met een luxe touringcar voorzien van airco en toilet. Uw gezelschap heeft de tijd om in te stappen en aansluitend vertrekt u richting Aalsmeer.

11:00 uur
U bent inmiddels aangekomen bij de Rozenkweker waar u hartelijk wordt ontvangen met een kopje koffie of thee en ambachtelijk appelgebak. Na de koffie heeft u ruim de tijd om rond te kijken op deze leuke locatie! Er is een prachtige tropische tuin met waterpartijen, vissen, vogels, schildpadden, bananenplanten, ficussen, orchideeën etc. Dit is een familiebedrijf en sinds 1999 een bekende dagtochtbestemming, alles is onder één dak en rolstoelvriendelijk. Erg fijn is ook het sfeervolle terras in de tropische tuin waar de koffie en lunches worden geserveerd!

U kunt hier ook genieten van demonstraties en workshops bloemschikken; na afloop mag het gemaakte stuk mee naar huis worden genomen. Bij demonstraties worden altijd 1 of 2 stukken verloot onder uw gasten! Een demonstratie van ca. 1 uur inclusief kleine verloting, kost ca. € 150,00 per groep > wilt u meerdere bloemstukken om te verloten dan is dat ca. € 200,00 per groep.

Workshop Bloemschikken
Onder begeleiding van een professionele bloembinder leert u de technieken voor het maken van een mooi bloemstuk, die u vol trots thuis kunt laten zien. Ondertussen hoort u van alles over het bedrijf en het telen van rozen. Iedereen gaat met een mooi bloemstuk naar huis! Duur ca. 60 minuten/Kosten ca. € 25,00 p/p > minimaal 20 deelnemers.

12:30 uur
Er staat een goed verzorgde lunch voor u klaar met biologische en huisgemaakte producten:
Soep van de dag
Diverse soorten desem brood
Kroket
Diverse vleeswaren en kaassoorten (van Demeter)
Zoet beleg
Melk en Karnemelk (van Demeter) Koffie en Thee
Fruit

13:45 uur
Na de lunch gaat u verder richting Amsterdam waar u rond 14.30 uur (dat kan op elk gewenst tijdstip) een mooie rondvaart maakt door de bekende Amsterdamse grachten! Onderweg krijgt u natuurlijk uitleg over de stad en alle highlights die u passeert! Sinds enige tijd mogen de bussen het centrum van Amsterdam helaas niet meer in en is het ca. 15 minuten lopen naar de rondvaartboot. Voor groepen senioren kunnen wij eventueel een ontheffing aanvragen; dat moet uiterlijk ca. 8 weken voor aankomst en de kosten van ca. € 40,00 komen voor rekening van de klant.

15:30 uur 
Na de rondvaart heeft u even een uurtje vrij om gezellig even de stad in te gaan; de rondvaart eindigt op het Rokin dus u loopt zo via Rokin of  Nieuwedijk naar de Dam en de Kalverstraat!
Wilt u liever iets met de hele groep doen dan kan dat natuurlijk! Bijvoorbeeld een rondleiding door de ArenA (kosten ca. € 15,00 p.p.) of een bezoek aan Madame Tussauds (entree ca. € 22,00 p.p.) rondleiding bij Gassan Diamonds (GRATIS), bezoek aan 1 van de vele musea, Fabrique des Lumières etc.

16:45 uur
Vertrek huiswaarts. Wilt u liever afsluiten met een diner dan kijken wij graag naar de mogelijkheden; dit kan vanaf ca. € 25,00 per persoon maar u bent dan ook ca. 2 uur later thuis. Extra bushuur is ca. € 70,00 per uur.

18:00 uur
Verwachte thuiskomst; einde van het programma.

Prijsindicatie:
45 –60 personen € 67,50 per persoon
Uiteraard zijn andere aantallen of variaties op bovenstaand programma mogelijk; prijzen en suggesties op aanvraag.

Deze prijs is inclusief
*
vervoer per luxe touringcar met airco & toilet
* 1 kopje koffie of thee met appelgebak
* entree Rozenkwekerij
* heerlijke lunch met kroket en drankjes als beschreven
* rondvaart 1 uur Amsterdam
* vrije tijd Amsterdam 1 uur
* verzorging van de chauffeur