10:30 uur
Vertrek vanaf uw opstapplaats. Onze chauffeur brengt u per luxe touringcar met airco en toilet richting Urk.
11:45 uur
In Urk aangekomen ligt de boot al op u te wachten om u mee te nemen voor een mooie rondvaart langs prachtige natuurgebieden met vele eilandjes en watervogels.
Het passagiersschip is rolstoeltoegankelijk, heeft een rolstoellift en rolstoeltoilet en een grote capaciteit tot ca. 160 personen. Er is een ruim buitendek en voor de passagiers zijn er tijdens de rondvaart een aantal verrekijkers beschikbaar. De rederij is een echt familiebedrijf en schipper Riekelt zal u onderweg van alles vertellen over het uitzicht en over Urk, en ervoor zorgen dat u terug kunt kijken op een prachtige dag! Onze chauffeurs kunnen uw gasten vlakbij de boot uit laten stappen. U wordt ontvangen met 2 kopjes koffie of thee met appelgebak.
12:00 uur
De trossen gaan los voor een rondvaart over het Ketelmeer. U vaart langs een prachtig natuurgebied met vele eilandjes en watervogels! Tussen de bedrijven door kunnen uw gasten genieten van een leuke Urker Klederdracht-presentatie met uitleg over de kleding en de betekenis, de geschiedenis etc.!
Rond 12.15 uur staat er een lekkere lunch voor u klaar (aan tafel geserveerd) met een kroketje, bolletjes, sneetjes brood, diverse vleeswaren en kaas, zoetwaren en roomboter en koffie en thee.
Wilt u liever een warme lunch aan tafel geserveerd, dan kan dat ook, bijvoorbeeld: verse kibbeling, sla, frietjes en saus. 1 Kopje koffie of thee of fris is inbegrepen en u sluit de lunch af met een lekker sorbetje. Toeslag voor de warme lunch in plaats van het broodbuffet is ca. € 4,50 per persoon.
Eventueel is een meer luxe lunchbuffet ook mogelijk: diverse luxe broodjes/sneetjes brood, diverse vleeswaren en kaas, zoetwaren en roomboter, roerbak-ei, gebakken spek en een rundvleeskroket. Tevens is melk en jus d’orange inbegrepen. Toeslag voor het luxe lunchbuffet is ca. € 2,25 p.p.
14:30 uur
Voordat u van boord gaat staat er nog een kopje koffie of thee met appelgebak voor u klaar. Toeslag voor een 2e koffie of thee is ca. € 2,50 p.p.
Wilt u nog even blijven dan kunnen uw gasten nog een bezoek aan Urk brengen.
Let op: het is wel even een stukje lopen vanuit de haven naar het oude dorp (ca. 5 -10 minuten).
Ook kunnen wij zorgen voor een leuke wandeling door de stegen van Urk o.l.v. een gids die u meeneemt door de stegen (de zogenaamde ginkies) van het oude centrum van Urk, wat vroeger het bewoonde deel van het eiland is geweest. Verhalen van vroeger, leuke anekdotes, informatie over bezienswaardigheden zoals het monument, de Ommele Bommele steen, het museum en nog veel meer wordt tijdens deze tocht verteld. Kosten ca. € 6,00 p.p./duur ca. 75 minuten.
Of wat dacht u van een bezoek aan het mooie museum met o.a. het prachtige oude vissershuisje; ook zeer de moeite waard!
Entree is ca. € 5,50 p.p./Museumjaarkaart houders hebben gratis entree.
Wilt u afsluiten met een diner, vraag ons dan naar de mogelijkheden en prijzen.
15:15 uur
Vertrek huiswaarts.
16:30 uur
Verwachte thuiskomst; einde van het programma.
Prijsindicatie:
45 – 60 personen € 72,50 per persoon
Uiteraard zijn andere aantallen en variaties op dit programma ook mogelijk; prijzen en suggesties op aanvraag
Deze prijs is inclusief:
* vervoer per luxe touringcar voorzien van airco en toilet
* 2 x koffie of thee met appelgebak
* lekkere lunch aan tafel als beschreven
* 3 uur durende rondvaart Ketelmeer
* verzorging van de chauffeur