Madurodam & de Koninklijke Tour

09:00 uur
Onze chauffeur staat voor met een luxe touringcar, voorzien van airco en toilet. Uw gezelschap heeft de tijd om in te stappen en aansluitend vertrekt u richting de Hofstad.

10:30 uur
Aangekomen bij Madurodam staat de koffie al voor u klaar met heerlijke appeltaart! Toeslag voor een 2e kopje koffie of thee is ca. € 4,00 p.p.

Madurodam, dat moet je meemaken!
Er is zoveel te doen in Madurodam. Van Nederland in het klein tot spectaculaire attracties en de leukste doe-dingen. Je komt ogen, maar vooral handen tekort tijdens je ontdekkingsreis door ons land. Dat moet je meemaken! Waar anders red je in een dag ons land van het water, bewonder je alle bloemen die in de bloei staan en ben je een beroemde dj? Spot je de snelste treinen, blus je een brand in de Rotterdamse haven én vaar je naar Nieuw Amsterdam? Ook op de planning: een bezoekje aan de koning en vliegen in een echt vliegtuig, The Flying Dutchman. Samen beleef je in Madurodam een dag vol doen, zien spelen en leren. Voor jong en oud.

Een bezoek aan Madurodam is een reis door Nederland vol herkenning, geschiedenis en bijzondere verhalen. Wandel op uw gemak langs prachtig uitgewerkte miniaturen van bekende steden, historische gebouwen, iconische bruggen en typisch Nederlandse landschappen. Van de grachten van Amsterdam tot de Deltawerken en het Binnenhof: de mooiste plekken van ons land komen hier samen. Voor veel bezoekers roept Madurodam warme herinneringen op aan vroegere vakanties, uitstapjes en bijzondere momenten. De gedetailleerde miniaturen laten zien hoe rijk de Nederlandse geschiedenis en cultuur zijn. Dankzij de overzichtelijke opzet en de vele zitgelegenheden is het park ook ideaal voor een ontspannen dagje uit.

Naast het bewonderen van de miniaturen ontdekt u interessante verhalen over Nederland, vroeger en nu. Geniet van een kop koffie op een gezellig terras, maak mooie foto’s en beleef samen een dag vol verwondering.

12:45 uur
U stapt weer in en de chauffeur brengt u naar uw lunch locatie.

13:00 uur  
Op een gezellige, ouderwetse locatie staan een lekkere koffietafel met kroket, diverse soorten brood, bolletjes, vleeswaren, kaas, en 2 kopjes koffie of thee voor u klaar. Toeslag voor een kopje soep is ca. € 4,00 p.p. Wij kunnen u hier ook een poffertjeslunch of pannenkoeklunch aanbieden; vraag naar de mogelijkheden en prijzen!

14:15 uur
Tijd voor de ‘’THE ROYAL TOUR’’; een deskundige gids neemt u mee en u maakt een leuke ca. 1,5 uur durende stadstoer per eigen bus waarbij u alles te weten komt over Den Haag én haar Koninklijke bewoners! U passeert o.a. de Koninklijke Stallen, het Werkpaleis, woonhuis Prinses Beatrix etc. Uiteraard krijgt u uitleg van een deskundige gids en wordt ook de rest van Den Haag niet vergeten!!

15:45 uur
Nadat u de gids uit heeft laten stappen vertrekt u weer naar huis.

17:30 uur
Verwachte thuiskomst; einde van het programma.

Prijsindicatie:
45 – 60 personen € 83,50 per persoon
Uiteraard zijn andere aantallen of variaties op bovenstaand programma mogelijk; prijs op aanvraag

Deze prijs is inclusief:
* vervoer per luxe touringcar met airco en toilet
* 1 kopje koffie of thee met appelgebak
* entree Madurodam
* heerlijke lunch met kroket en drankjes als beschreven
* bezoek aan Scheveningen
* Koninklijke Tour met deskundige gids
* verzorging van de chauffeur

Foto’s 1, 3 & 4 Marketing afdeling Madurodam